امروز چهارشنبه, 03 بهمن 1397 - Tue 01 22 2019


خانه صنعت معدن تجارتنمایشگاه بین المللی ماشین آلات راه سازی معدنی و عمران

نمایشگاه رنگ و رزین و صنایع وابسته

 

بیمه

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.farshim.com

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.farshim.com

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.farshim.com

فرم های انتخاب واحدهای نمونه

01

02

03

04

تفاهم نامه با درمانگاه سینوهه

sinoheh banner

فرمهای مربوط به همایش و نشریه

download icon

qq21

qq22

salamat gostar

qq25

 otagh bazarganiبه مناسبت هفته دولت نخستین واحد صنعتی شهرک صنعتی پاسارگاد به بهره برداری رسید .

pasargad

به مناسبت هفته دولت نخستين واحد صنعتي شهرك صنعتي پاسارگاد به بهره برداري رسيد .
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي فارس،در اين مراسم كه با حضور امام جمعه ،فرماندار و مسولان شهرستان پاسارگاد برگزار شد فعاليت واحد صنعتي  صنايع تبديلي توليد ترشيجات و شوريجات آغاز شد.
اين واحد صنعتي در زميني به مساحت5300متر مربع با زيربناي 2390متر با بيش از25ميليارد ريال سرمايه گذاري راه اندازي شد و با بهره برداري از آن براي 50نفر اشتغال ايجاد شده است.
همچنين همزمان با اين مراسم پروزه بيس و آسفالت جاده دسترس  شهرك صنعتي پاسارگادنيز با 5/2ميليارد ريال به بهره برداري رسيد.
معاون برنامه ريز و امور اقتصادي شركت شهركهاي صنعتي فارس در اين مراسم  با بيان اينكه شهرک صنعتی پاسارگاد از موقعیت ویژه ای در زمینه جذب سرمایه گذاران برخوردار است گفت: این شهرک صنعتی با وجود مزایایی نظیر نزدیکی به راه آهن شیراز  اصفهان و نزدیکی به بزرگراه شیراز  اصفهان موقعیت مناسبی را برای جذب سرمایه گذار فراهم کرده است.
مهران خاكساري افزود:شهرک صنعتی پاسارگاد با مساحت 50 هکتار ظرفیت استقرار 55 واحد صنعتی با پیش بینی اشتغالزایی 850 نفر را خواهد داشت.
وي با اشاره به اينكه طرح های عمرانی و زیرساختی در  این شهرک با هدف استقرار واحد های تولیدی و صنعتی اجرایی شده و این شهرک صنعتی آماده واگذاری زمین به سرمایه گذاران است گفت:تاكنون 14قرارداد با سرمايه گذاران براي ايجاد واحد هاي صنعتي منعقد كه از اين تعداد كار ساخت و ساز 6 واحد صنعتي با پيشرفت بيش از60درصدي در حال انجام است.
معاون برنامه ريز و امور اقتصادي شركت شهركهاي صنعتي فارس گفت : تاكنون طرحهاي احداث مخزن100مترمكعبي،شبكه داخلي آب و برق و نيز خط انتقال آب به طول5/3كيلومتر انجام شده و طرح خط اختصاصي برق از پست قادر آباد نيز با صرف 17ميليارد ريال با پيشرفت بيش از70درصدي در حال اجراست.
خاكساري همچنين با اشاره به اختصاص مشوقهاي سرمايه گذاري به صنعتگران در اين شهرك صنعتي گفت: به واحد صنعتي  كه امروز به بهره برداري رسيد حدود 540ميليون ريال تخفيف بهره برداري زودهنگام تعلق گرفته است.

شهرستان پاسارگاد به مرکزیت سعادتشهر در 110 کیلومتری شمال شیراز واقع است


1394- 1404 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به خانه صنعت معدن و تجارت فارس می باشد .